Zapomeňte na zalévání – přichází závěsný samozavlažovací květináč!

Jaký je největší problém s pěstováním květin? Bezpochyby je to zalévání. Někdy zapomenete zalít, jindy zase zaléváte příliš a květiny se dusí. Naštěstí existuje řešení – závěsný samozavlažovací květináč.

Co je to závěsný samozavlažovací květináč?

Jedná se o květináč, který má v sobě speciální nádobu na vodu a zemina se z ní postupně zásobuje vláhou. Květiny si pak berou vodu podle svých potřeb a není potřeba je pravidelně zalévat.

Tento typ květináčů je ideální pro každého, kdo má málo času nebo rád cestuje. Nemusíte se obávat, že by vaše květiny odumřely během vaší nepřítomnosti. Stačí nádobu s vodou dolévat až po úroveň indikátoru a květiny se o sebe postarají samy.

Jaké jsou výhody závěsného samozavlažovacího květináče?

První a největší výhodou je, že už se nemusíte starat o zalévání. Vaše květiny budou mít dostatek vláhy a nemusíte se obávat, že je přelijete nebo naopak nedostatečně zalijete.

Další výhodou je, že květináč můžete umístit kamkoliv. Můžete ho pověsit na stěnu, strop nebo ho postavit na zem. Květiny se postarají samy o sebe a vy se můžete těšit z jejich krásy.

Závěsný samozavlažovací květináč je také ekologický. Díky němu nebudete muset používat plastové lahve nebo jiné nádoby na zalévání květin. Můžete také použít dešťovou vodu, kterou nasbíráte ve vašem dešťovém barelu.

Kde zakoupit závěsný samozavlažovací květináč?

Závěsné samozavlažovací květináče můžete zakoupit v každém specializovaném obchodě s květinami nebo na internetu. Existuje široká nabídka různých velikostí, barev a materiálů.

Pro ty, kteří si chtějí vyrobit vlastní závěsný samozavlažovací květináč, existuje mnoho návodů na internetu. Stačí si vybrat ten nejvhodnější a můžete se pustit do práce.

Závěsný samozavlažovací květináč je skvělým řešením pro každého, kdo má rád květiny, ale nemá čas se o ně neustále starat. Stačí ho pověsit nebo postavit a květiny se postarají samy o sebe. Takže neváhejte a pořiďte si svůj vlastní závěsný samozavlažovací květináč ještě dnes!

Nakupujte květiny u nás!