Univerzální nástěnná police ASIR LAGO v bílém dubu pro vaši domácnost!

ASIR LAGO je specifickou nástěnnou policí, kterou si zamilujete díky jejím světlým barvám a nadčasovému designu. Nástěnná police LAGO je výsledkem propojení šesti celých a tří naznačených převážně čtvercových regálů v dekoru dub a v bílé barvě. Je to také police, která vám nabízí nejen dostatek úložného prostoru, ale může být také vynikajícím doplňkem a dekorací pro vaši domácnost.

Stylový doplněk pro vaše bydlení

LAGO svými světlými barvami vytvoří kontrast v jakékoliv tmavé místnosti. Pokud máte oblíbený kousek, kterému chcete vytvořit dokonalou kulisu, a přitom jej neupozadit, je ASIR LAGO tou pravou volbou, kterou hledáte. Dostatek úložného prostoru vám umožní pohodlně uspořádat vaše oblíbené knihy, dekorace nebo fotky, a tím vytvořit nezpochybnitelnou atmosféru vašeho bydlení.

Jednoduchý design, maximální úložný prostor

Police ASIR LAGO je vyrobena z 18 mm silných desek pokrytých 100 % melaminem v dekorech ořech a antracit. Díky tomuto materiálu je police velmi pevná a dokáže snést i těžké předměty. Navíc také má rozměry, které ji umožňují bez problému umístit prakticky na jakoukoliv zeď, bez ohledu na to, zda ji tvoří klasický malý byt nebo větší dům.

Aktuálně nabízíme police se šířkou 129 cm, hloubkou 22 cm a výškou 99 cm, což jsou rozměry, které jsou ideální pro každou domácnost, kde se užívá vysoké úložné kapacity a nádherného designu.
Pokud tedy hledáte něco, co je zároveň praktické, plné úložných prostor, ale i stylového designu, určitě vyzkoušejte naše nástěnné police ASIR LAGO a přesvědčte se, že jste udělali nejlepší volbu.

Zjistěte více