Tmavě zelená sametová rohová pohovka Ame Yens Kukumo – luxusní a stylový kousek pro váš obývací pokoj


Čerstvá značka Ame Yens přichází na trh pohovek s kolekcí Kukumo

Chcete si pořídit novou pohovku pro svůj obývací pokoj? Pokud ano, určitě mrkněte na kolekci Kukumo od značky Ame Yens. Kombinace stylu 70. let, japonského a skandinávského designu vytvořila skvělé a velmi zajímavé kousky.

Pohovka Kukumo – prostorná a pohodlná

Mezi těmito kousky najdete také rohovou pohovku Kukumo, která nabídne prostorné a pohodlné místo k sezení. Příjemné sametové čalounění vás doslova pohltí a zaoblené područky vám poskytnou nadměrný komfort při sezení.

Tento luxusní kousek určujete většímu prostoru vašeho obývacího pokoje, čímž se může stát dominantou. Pokud se rozhodnete pro ni, určitě nebudete litovat. Díky vysoké odolnosti sametové látky je pohovka ideálním nábytkem nejen do domácího prostředí, ale také do komerčních prostor.

Individuální obchodní podmínky

Je třeba podotknout, že tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Pokud si tedy bestell přemýšlíte, doporučujeme se seznámit s těmito podmínkami.

Můžete si prohlédnout produkt na tomto odkazu

Obrázky pohovky Kukumo

Pohovka Kukumo ve tmavě zelené barvě
Detail pohovky Kukumo - područka

Nakonec bychom rádi zdůraznili, že pohovka Kukumo od Ame Yens je jedním z nejkrásnějších a nejpohodlnějších typů rohových pohovek na trhu. Pokud hledáte skutečně stylový a unikátní kousek nábytku pro svůj obývací pokoj, není pochyb o tom, že Kukumo by mohla být tou správnou volbou.