Stylové a pohodlné křeslo v jednom – Béžové rozkládací křeslo s područkami od Innovation Cubed


Popis produktu

Křeslo z kolekce Cubed od dánské značky Innovation v sobě spojuje multifunkční prvky s moderním designem a vytváří tak skvělý kus nábytku do kompaktního městského bydlení v malých prostorách. Současně se toto stylové křeslo s elegantními loketními opěrkami dá lehce rozložit na příjemné lůžko o rozměrech 90 x 200 cm.

Rozkládání je navíc opravdu hračka. Nohy s automatickým sklopením se totiž jednoduše samy při rozkládání vysunou, takže přeměna křesla na lůžko trvá opravdu jen několik sekund.

Vlastnosti

Křeslo Cubed je vyrobeno z vysokokvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost. Béžový potah je příjemný na dotyk a navozuje pocit útulnosti a komfortu. Kromě toho jsou přidány i praktické područky, které zvyšují pohodlí a ulehčují relaxaci a odpočinku.

Záruka

Poznámka: Na výrobek se vztahuje 5 let záruky.

Pokud hledáte kombinaci stylového a pohodlného křesla s funkcí rozkládací plochy, je křeslo Cubed od Innovation právě pro vás. Neváhejte a zvolte si tento prvotřídní kus nábytku, který se stane nejen praktickým, ale i estetickým prvkem vašeho bydlení.

Béžové rozkládací křeslo s područkami Innovation Cubed

Zájemcům doporučujeme prohlédnout si stránky prodejce a zakoupit křeslo Cubed ještě dnes.