Stylová keramická miska Kati od DekorStyle – krása v bílé barvě s průměrem 11,5 cm


Stylová keramická miska Kati od DekorStyle

Krása v bílé barvě s průměrem 11,5 cm

Velmi důležitý je způsob podávání jídla. Když se podává jídlo, není to jen o chuti a vůni. Prezentace jídla je stejně důležitá jako jeho obsah. V dnešní době je to důležitější než kdy jindy. Stylová keramická miska Kati od DekorStyle je skvělým doplňkem pro tento účel.

Bílo-zlatá miska se zubatým okrajem v glamour stylu bude pro tuto roli ideální. Miska se hodí pro různé druhy jídel jako jsou polévky, saláty, dezerty a mnoho dalšího. Její elegantní design vás ihned zajme a povede vás do světa glamour stylu.

Je vyrobena z keramiky a charakteristický okraj je pokrytý zlatým povlakem, který misce dodává jedinečné kouzlo. Díky kvalitnímu zpracování zůstane miska dlouho bez poškození. Zlatý povlak dodá misce luxusní vzhled a hravou eleganci.

Výrazný design zapadne do interiérů ve stylu glamour. Pokud máte doma nábytek a doplňky v tomto stylu, miska Kati bude pro ně dokonalým doplňkem. Nádherná bílo-zlatá miska, která působí dostatečně honosně na to, aby byla samostatně vystavena, ale také dostatečně elegantní, aby byla dobře kombinovatelná.

Podívejte se i na další produkty ze série miska Kati. Pokud hledáte ostatní nádobí, které by se hodilo k této misku, podívejte se na další produkty ze série miska Kati.

Specifikace produktu:

  • Materiál: keramika
  • Barva: bílá/zlatá
  • Rozměry:
    • Průměr: 11,5 cm
    • Výška: 6 cm

Keramická miska Kati bílá-zlatá 11,5 cm

Stylová keramická miska Kati od DekorStyle bude pro ty, kteří si oblíbili glamour styl, dokonalým doplňkem na každé slavnostní příležitosti. Pokud se potřebujete připravit na speciální den, neváhejte a pořiďte si tuto krásnou bílo-zlatou misku a vytvořte si svůj vlastní styl podávání jídla. Pokud hledáte kvalitní a stylové nádobí, určitě se podívejte i na další výrobky od DekorStyle.