Sada vánočních zapékacích misek z kameniny Casafina Deer Friends v velikosti 10 x 10 cm


Sada vánočních zapékacích misek z kameniny Casafina Deer Friends

Jedinečná kolekce ručně vyráběného kameninového nádobí

Už se nemůžete dočkat vůně skořice, čerstvě upečeného cukroví, neodolatelné chutě bramborového salátu a dalších štědrovečerních dobrot? Na to všechno se už připravila značka Casafina a vytvořila kolekci ručně vyráběného kameninového nádobí. S ním můžete s lehkostí svou sváteční tabuli elegantně ozdobit a vkusně sjednotit. Každý jeden kus je jedinečný a je v něm vepsán skutečný lidský příběh. Odlišnosti v barvách nebo tvarech nejsou chybou ve výrobě, ale naopak důkazem autentického rukodělného umění.

Zapékací mise z kolekce Casafina Deer Friends

Jedinečné ozdoby vánočního stolu vytváříte nejen pouhým přidáním klasické výzdoby, ale také sofistikovaněji. Kombinace různých vysokých i nízkých misek, zdobených bělostí a elegancí, vytvoří sváteční dekoraci na pohled a chuť.

Vlastnosti produktu

Sada vaňočních zapékacích misek z kameniny Casafina Deer Friends v velikosti 10 x 10 cm se skládá z čtyř kousků v různých odstínech. Nádobí je vhodné do trouby i mikrovlnné trouby a můžete ho myčkou bez obav namáčet. Výška misek je 3,5 cm a celková délka včetně madel je 13,5 cm.

Péče o kameninové kousky z kolekce Casafina Deer Friends je velmi snadná. Před prvním použitím je třeba je omýt proudem vody a otřít do sucha. Pokud jsou po použití nádobí znečištěné, stačí je omýt v horké vodě s jemným saponátem a otřít do sucha. Pokud je to nutné, můžete je jednoduše namočit na chvíli a poté vypláchnout. V žádném případě byste je ale neměli umývat abrazivními prostředky nebo do myčky na nádobí.

Kolekce Casafina Deer Friends

Kombinovat a tvořit

TIP: Kombinujte kousky z kolekce mezi sebou a vytvořte tak dokonalé sváteční prostírání. Zapékací mísy se skvěle hodí nejen pro přípravu vánočních pokrmů, ale také pro ozdobení stolu. Můžete do nich například umístit malé svíčky, ozdobit je sklíčky s oříšky nebo rozetřeným hořkým medem a podobně.

Naše tipy na vánoční pokrmy: Bramborový salát s červenou řepou a jablky, lososový závitek se špenátem a sýrem, čokoládový cheesecake, sušenky s marcipánem, vánočka s ořechy a kandovaným ovocem a další.

Sada vánočních zapékacích misek z kameniny Casafina Deer Friends je skvělým dárkem pro své blízké i pro vaši vlastní domácnost. Ozdobte si svou vánoční tabuli jedinečnými a stylovými kousky kameniny, které dodají vašim svátečním chvílím tu správnou úroveň elegance a vkusu.

Přímo si můžete objednat sadu čtyř vánočních zapékacích misek z kameniny Casafina Deer Friends v velikosti 10 x 10 cm na internetovém obchodě Interierio, nebo si na webu prohlédnout celou kolekci nádobí Casafina Deer Friends a vybrat si další zajímavé kousky.