Sada čtyř barevných úložných boxů LEGO® Storage – Organizace lego kostek jako nikdy předtím!


Skládejte a ukládejte LEGO kostky s lehkostí

Uklízení může být zábavou a hrou, zejména pro fanoušky LEGO stavebnic. Organizace malých kousků může být náročná a zdlouhavá, ale s sadou čtyř barevných úložných boxů LEGO® Storage, tento proces bude snadný jako nikdy předtím!

Praktické a stylové řešení

Tyto úložné boxy nejen udrží vaše díly LEGO na místech, ale také umožní jednodušší přibližování k nim. LEGO Storage Boxy jsou praktický a stylový způsob, jak udržet vaše LEGO kostky, domina nebo jiné drobnosti v pořádku. Jejich design vychází ze světoznámé hračky, a navíc nabízí mnoho funkčních výhod, jako jsou:

  • Snadná organizace – kostky je možné skládat a stohovat s dalšími kousky z řady LEGO Storage
  • Rozdílné velikosti boxů – Nová sada čtyř barevných úložných boxů Lego Storage obsahuje malý žlutý a bílý, střední modrý a velký červený. Díky této variabilitě je možné najít správné místo pro každou velikost LEGO dílů.
  • Bezpečnost – boxy neobsahují BPA, ftaláty a PVC.

Tato řešení umožňují snadné a přehledné ukládání jakéhokoli LEGO kompletu.

Sada čtyř barevných úložných boxů LEGO® Storage – přehled

Tato sada nabízí:

  • Malý žlutý úložný box (2 l)
  • Malý bílý úložný box (2 l)
  • Střední modrý úložný box (4,7 l)
  • Velký červený úložný box (9 l)

Všechny úložné boxy mají praktické rozměry pro kompaktní uložení, zároveň jsou dostatečně prostorné pro uložení potřebného množství LEGO dílů.

Zakoupit boxy je snadné!

Pokud chcete mít účelné úložné boxy pro vaše LEGO kostky, můžete je jednoduše zakoupit na stránkách crosta.cz. Tyto stylové a praktické boxy jsou nutností pro všechny nadšence LEGO stavebnic!

Fotografie sady čtyř barevných LEGO úložných boxů