Rozkošný žlutý Sametový taburet Posh Velvet – tipi pro větší pohodlí


Žlutý Sametový taburet Posh Velvet

Moderní vzhled pro každý interiér

Sametový taburet Posh Velvet od značky Yellow Tipi je moderním doplňkem pro každý interiér. Jeho žlutá barva dodává energii a osvěžení do každé místnosti. Zároveň je příjemný na dotek, díky sametovému potahu.

Idealní prostor pro odložení knihy

Sametový taburet Posh Velvet není jen krásným kouskem nábytku, ale také praktickým pomocníkem. Díky své velikosti se snadno vejde do každého rohu a nabízí tak perfektní řešení na odložení rozečtené knihy či časopisu.

Extra místo pro nečekanou návštěvu

Každý zná situaci, kdy zaskočí nečekaná návštěva. Sametový taburet Posh Velvet je ideálním doplňkem do obývacího pokoje, kam můžete nečekanou personu sednout a nabídnout tak pohodlné posezení.

Detailní pohled na sametový taburet

Vysoce kvalitní a odolné materiály

Yellow Tipi dbá na to, aby byl každý kus nábytku vyroben z materiálů nejvyšší kvality. Sametový potah taburetu Posh Velvet je odolný proti opotřebení a snadno se udržuje ve čistotě.

Zajímavý design pro nadšence do moderního stylu

Sametový taburet Posh Velvet se svým zajímavým designem se stane skvělým doplňkem do bytu každého nadšence moderního stylu. Jeho žlutá barva dodává do interiéru svěžest a originalitu.

Sametový taburet v kombinaci s modrou barvou interiéru

Sametový taburet Posh Velvet v žlutém provedení

Sametový taburet Posh Velvet je k dostání v žlutém provedení. Pokud tedy hledáte zajímavý kousek nábytku do bytu, který zároveň prakticky využijete, je tento taburet ideální volbou.

Zajímá vás více o Sametovém taburetu Posh Velvet od značky Yellow Tipi? Navštivte https://www.maliboo.cz/produkt/sametovy-taburet-posh-velvet-yellow-tipi-4.