Rozjasněte vaše stoly s Mondex Dekorativním podtalířem Blanche Colours III 33 cm v stříbrné barvě

Elegantní podtalíř Blanche, zdobený efektním potiskem, bude perfektní doplněk i jako samostná dekorace. Byl vyroben z vysoce odolného plastu. Jeho zajímavý design v kombinaci se stříbrnou barvou dodává celé scenérii exkluzivní charakter a číní z něj výrazný prvek stolu.

Designový kousek pro vaši výjimečnou tabuli

Mondex Dekorativní podtalíř Blanche Colours III 33 cm v stříbrné barvě je zcela výjimečným kouskem, který nenechá nikoho na pochybách o exkluzivitě vašeho stolu. Vynikající kvalita plastu zaručuje, že si tento kousek užijete ještě mnoho let.

Univerzální dekorace pro každou příležitost

Mondex Dekorativní podtalíř Blanche Colours III 33 cm v stříbrné barvě je navržen tak, aby vyhovoval jakémukoliv druhu dekorace, kterou zvolíte. Je to vhodná volba na svatby, narozeniny, oslavy nebo jakékoli jiné slavnostní příležitosti. Bude se hodit i na běžné večeře a obědy, kdy chcete stůl zpestřit nějakým výjimečným prvkem.

Nejen krásný, ale i praktický

Mondex Dekorativní podtalíř Blanche Colours III 33 cm v stříbrné barvě má nejen estetické, ale i praktické využití. Kromě toho, že bude skvěle vypadat pod jakoukoli dekorací, můžete ho také použít jako stojan pro svíčky nebo další dekorativní předměty, čímž povýšíte celou atmosféru na další úroveň.

Už si nemůžete počkat, až si tento krásný kousek pořídíte? Objednejte si Mondex Dekorativní podtalíř Blanche Colours III 33 cm v stříbrné barvě již dnes na odkazu níže a rozzářte svůj stůl už brzy!

Poznámka: Blanche není určen pro styk s potravinami a měl by se umývat pouze ručně.

Mondex Dekorativní podtalíř Blanche Colours III 33 cm v stříbrné barvě

Mondex Dekorativní podtalíř Blanche Colours III 33 cm v stříbrné barvě

Zdroj: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/mondex-dekorativni-podtalir-blanche-colours-iii-33-cm-stribrny