Recenze polštáře FDM Alvsbyn 50×60 v bílé barvě

Správně zvolený polštář je nezbytným základem pro kvalitní spánek. Pokud hledáte lůžkoviny pro využití během celého roku, polštář Alvsbyn bude tou pravou volbou. Je měkký a nadýchaný, skvěle odvádí vlhkost a minimalizuje výskyt roztočů. Je antialergický a je vhodný pro alergiky. Je vyroben z nejkvalitnějších certifikovaných materiálů s výplní, která zaručuje klidný a dobrý spánek. Certifikát OEKO-TEX navíc potvrzuje nezávadnost a antialergické vlastnosti látek.

Specifikace polštáře:

  • Rozměr: 50×60
  • Potah: 100% polyester (mikrovlákno)
  • Výplň: 100% kuličky vlákna HCS (polyesterové vlákno s příměsí silikonu, vlnité, elastické, recyklované)
  • Tepelná třída: celoročně
  • Lze prát na: 60°C
  • Značka: Wendre

Tento polštář je navíc velmi snadno udržovatelný, jelikož ho lze prát na teplotu 60°C. Jeho mikrovlákno je velmi příjemné na dotek a zajišťuje pocit nadýchanosti. Po jejím zakoupení se rozhodně budete těšit na každou noc.

Pokud máte zájem o koupi polštáře FDM Alvsbyn 50×60 v bílé barvě, můžete si jej objednat na této adrese.

Podívejte se i na další produkty ze série Alvsbyn.

Pokud jste zvědaví na další lůžkoviny ze série Alvsbyn, určitě byste měli navštívit stránky výrobce. Zde naleznete vše potřebné, co byste k vyspání potřebovali.

FDM Alvsbyn 50x60

Spánek je důležitou součástí našeho života a proto bychom měli věnovat pozornost tomu, na čem spíme. Polštář FDM Alvsbyn 50×60 v bílé barvě je skvělou volbou pro každého, kdo se rád vyspí a pozná, co to znamená mít kvalitní spánek.