Předsíň jako v pohádce – čalouněné panely Trinity 15 v bílo-fialové kombinaci od Eka

Při vybavování bytu či domu, obvykle klade lidé největší důraz na zařízení obývacího pokoje, ložnice nebo kuchyně. Předsíň se často dostává na druhou kolej, což je velká škoda. Právě předsíň je totiž místem, kde vstupujeme do domova a setkáváme se s prvním dojmem, který z nás interiér udělá. Kvalitní a vkusně zvolené vybavení předsíně tak rozhodně není na škodu.

Jedním z velice oblíbených produktů pro dekoraci předsíně jsou tzv. předsíňové stěny. Ty nabízejí ve velkém množství různé možnosti úložných prostor a poskytují tak vhodné řešení pro prostorově omezené předsíně. Svým vzhledem pak zase zdůrazní celkovou vizuální podobu dané místnosti.

Mezi výrobci produktů pro předsíně patří také firma Eka, která přichází na trh s unikátním produktem – předsíňovou stěnou Trinity 15. Tento botník se svým vzhledem odlišuje od tradičních modelů a svoji rafinovaností si získává srdce mnoha zákazníků.

Svůdný vzhled stěny Trinity 15

Botníková stěna Trinity vyčnívá především svými čalouněnými panely, kterými je tvořena zadní část botníku, což je úplná novinka na českém trhu. Ty jsou ve velmi vkusné kombinaci bílé a fialové barvy, což společně vytváří elegantní a zdobné prostředí. Pokud vám tato barevná varianta příliš nevyhovuje, máte další možnosti volby. Eka nabízí různé barevné varianty a druhy látek.

Pro práci s botníkem pak slouží rozměrný otvíratelný šuplík, který má celkovou šířku botníku. Na levé straně se pak nachází šatní skříň, která nabízí dostatek úložného prostoru na věšení oblečení. Na pravé straně je další šatní skříň. Celková šířka travnatě vypadajícího botníku je 100 cm.

Jak vyrobit předsíň rovnou z pohádky?

Upevnění panely na zeď je snadné a nemusí být zadní stěnou botníku. Lze je samostatně připevnit na výklenky na stěně, které jsou běžně k nalezení v moderních bytech a rodinných domech. Mnoz