Pohodlnější hygiena na veřejných záchodech s pisoárem Sanela nerez mat se senzorem a zadním odpadem


Zamilujte si svoji hygienu s nerezovým pisoárem Sanela

Každý z nás jistě ví, jak nepříjemné může být použití veřejného záchodu. Hlavou nám prolézá myšlenka na to, kolik lidí před nás si ho už použilo a jaký dokázali na stěnu ponechat stopy. Pro mnohé z nás je použití veřejného záchodu stresující záležitostí. Naštěstí Sanela s námi přišla s řešením – nerezový pisoár se senzorem a zadním odpadem.

Sanela pisoár se senzorem

Senzor umístěný na pisoáru spustí sprchovou hlavici až poté, co dotek spouště normalizuje. Už se vám nemusí stát, že se po sobě budete muset ohánět a bezmyšlenkovitě tahat za spoušť, když už máte ruce plné z oběda. Praktický senzor je tou nejlepší vymožeností, jakou pisoár může mít.

Pohodlí pro vaši rodinu a zákazníky

Když máte eurosklo, nebo třeba pivovar s čím dál tím více návštěvníků, pak víte, jak těžké může být udržovat veřejné záchody v té nejlepší kondici. S nerezovým pisoárem Sanela to vše zvládnete snadno. Díky kvalitnímu nerezovému materiálu se nic nerozbije a údržba pisoáru je velice snadná.

Zadní odpad pro spolehlivou hygienu

Nerezový pisoár Sanela s zadním odpadem je navržen tak, aby zachytil maximum špíny a dalších nečistot. Díky tomu je velice snadné udržet ho v dokonalé čistotě a bakterie nebudou mít dostatek prostoru k přemnožení.

Zkrátka a dobře – Sanela pisoár pro vás znamená velké zlepšení hygieny na záchodě. Už se nemusíte trápit tím, jak správně použít spoušť k pisoáru, vaše rodina a zákazníci budou rádi, že na veřejných záchodech najdou pisoár Sanela a vy budete mít všechno pod kontrolou.

Náš návrh

Pokud máte problémy s udržením veřejných záchodů v kondici a nevíte, co s tím dělat, pak je to pravý čas koupit si nerezový pisoár Sanela. S tímto pisoárem si užije pohodlnou hygienu a už nikdy se nebudete trápit tím, jak použít spoušť k pisoáru. A jako třešnička na dortu – sifle nerezového pisoáru bude naprosto senzace. Pokud máte zájem o tento luxusní pisoár, pak navštivte stránku https://www.skvelynabytek.cz/produkt/pisoar-se-senzorem-sanela-nerez-mat-zadni-odpad-91070 a pořiďte si ho ještě dnes.

Sanela pisoár