Nová sprchová baterie Ravak 10° Free black bez setu – černá


Páková nástěnná sprchová baterie bez sprchového setu v černé barvě

Moderní design

Nová sprchová baterie Ravak 10° Free black bez setu je moderní baterie pro každou koupelnu. Její černá barva vytváří jedinečnou a elegantní atmosféru v celém prostoru. Baterie je vyrobena z kvalitních materiálů, což zaručuje dlouhou životnost.

Jednoduchá instalace

Instalace této baterie je velice jednoduchá a není potřeba si s ní lámat hlavu. Stačí podrobně prostudovat návod k použití a instalaci a zvládnete ji v pohodě i sami.

Funkčnost a technologie

Sprchová baterie Ravak 10° Free black bez setu je vybavena moderními technologiemi, které zaručují snadné a pohodlné používání. Její funkce jsou velice přehledné a rychlé, takže si užijete maximální pohodlí během sprchování.

„Ravak 10° Free black bez setu je ideální volbou pro každou moderní a stylovou koupelnu.“

Parametry baterie

Ravak 10° Free black bez setu je vybavena univerzálním připojením, které je kompatibilní s většinou běžných sprchových hadic na trhu. Díky tomu nemusíte vyměňovat celou sprchovou soupravu a můžete si tuto sprchovou baterii jednoduše připojit.

Závěr

Pokud hledáte moderní a stylovou sprchovou baterii pro svou koupelnu, pak je Ravak 10° Free black bez setu tou pravou volbou. Kromě svého moderního vzhledu nabízí také skvělou funkčnost a jednoduchou instalaci.

koupelna s novou sprchovou baterií Ravak 10 Free black

Přejít na nákup nové sprchové baterie Ravak 10° Free black bez setu