Nová luxusní postel IDRIS Boxsprings v provedení Dora 96 s čalouněním 140 x 200 cm

Postel IDRIS představuje elegantní, stylové a funkční řešení do každé ložnice. Je vyrobena v provedení Dora 96 s čalouněním a má rozměry 140 x 200 cm. Pokud hledáte kvalitní a pohodlnou postel, IDRIS může být tou správnou volbou.

Úložné prostory

Jedním z klíčových benefitem postele IDRIS jsou její dvě úložné prostory. Ty jsou praktickým řešením pro ukládání postranních lampiček, knih nebo personalizovaných dekorací. Kromě toho je zde také dostatek místa pro praktické uskladnění ložního prádla, sezónního oblečení nebo jiných věcí, které si potřebujete odložit, ale nemáte na ně dostatek místa v šatní skříni.

Postel IDRIS tedy nejen skvěle vypadá, ale zároveň vám pomůže udržet vaši ložnici uspořádanou.

Základ tvoří masivní dřevo a dřevotříska

Pro zajištění robustnosti a stabilitu základu postele IDRIS byl použit masivní dřevo, což zaručuje jeho pevnost a odolnost. Dřevotřískové desky zase zajišťují kvalitní podpovrch a komfortní spaní. Pro snadné čištění a povrchovou úpravu postele bylo použito čalounění, díky kterému vypadá postel velmi elegantně.

Pro zajištění dlouhodobé odolnosti a kvality je třeba postel IDRIS pravidelně udržovat a čistit.

Postel IDRIS v černé barvě

Závěr

Postel IDRIS je skvělou volbou pro každého, kdo hledá pohodlí, estetiku a praktická řešení pro ložnici. Díky jejímu luxusnímu vzhledu a kvalitní výrobě si můžete být jisti, že vám bude sloužit po dlouhá léta.

Pokud vás postel IDRIS zaujala, můžete si ji zakoupit na stránkách srovnavacnabytku.cz.