Nabízíme šedý TV stolek Tenzo Dot s nohami z dubového dřeva“ – šířka 162 cm


Nabízíme šedý TV stolek Tenzo Dot s nohami z dubového dřeva – šířka 162 cm

Televizní stolek Tenzo Dot představuje ideální spojení praktického, ale přesto elegantního nábytku. Promyšlený úložný prostor využijete například pro audio příslušenství, jemné barvy pak bez obtíží sladíte se zbývajícím zařízením interiéru. Do horní desky designéři šikovně navrhli výřez na kabely od televize nebo lampičky. Pohráli si i s neviditelným otvíráním šuplíků. Úchytky netřeba, otevřete je jemným zatlačením do dekorativních, téměř neviditelných puntíků, které jsou na nich vyražené.

Promyšlený úložný prostor

Stolek je vyroben z kvalitních materiálů a disponuje praktickým úložným prostorem. Můžete tak dát do pořádku všechny kabely a příslušenství, které k televizi patří. Šuplíky vám zase umožní ukládání dalšího vybavení do praktických zásobníků, které vás zbaví nepořádku.

Elegantní design

Tenzo Dot se skvěle hodí do každého interiéru. Jeho elegantní design dokáže upoutat pozornost stejně jako praktická funkčnost a prostorné úložné prostory. Šedá barva v kombinaci s dubovými nohama vytváří příjemnou atmosféru pro zábavu a relaxaci.

Dekorativní puntíky

Tenzo Dot nepotřebuje úchytky na otevírání šuplíků. Díky dekorativním puntíkům, které jsou na nich vyražené, můžete jednoduše vklouznout prstem a šuplík se otevře. Tento designový detail zajišťuje jednoduché a elegantní ovládání.

Skvělá cena

Náš speciální cenový tým vám nabízí Tenzo Dot za skvělou cenu. Nemusíte hledat dál, protože s námi máte jistotu kvality a příjemné cena za tento krásný televizní stolek. Tak neváhejte a nakupujte s námi!

Pokud si přejete zjistit více informací o produktu, doporučujeme vám navštívit naši webovou stránku, kde najdete všechny potřebné detaily a parametry tohoto nádherného televizního stolku.

Tenzo Dot TV Stolek

Krásné fotky a inspirativní nápady, jak opticky zkrátit místnost nebo jakou televizi si vybrat, najdete také na našich sociálních médiích. Pokud se u nás rozhodnete nakupovat, získáte nejen kvalitní produkt, ale také odborné poradenství a pomoc při výběru nejlepšího řešení pro váš interiér.

V našem sortimentu najdete také další krásné kusy nábytku a praktické doplňky do vašeho interiéru. Objevujte s námi nové trendy a nechte se inspirovat jejich krásou.

Šedý TV Stolek

Věříme, že si zamilujete Tenzo Dot stejně jako my. Je to dokonalé řešení pro každý obývací pokoj a přináší jak praktičnost, tak překrásný design do vašeho interiéru. Tak neváhejte a objednejte si ho ještě dnes.