Moderní PC stůl Ikto 11 v pudrově růžovém provedení


Moderně pojatý design bydlení, to je Ikto!

Pokud hledáte moderní stůl pro svého počítač, pak je pro vás ideální volbou stůl Ikto 11 v pudrově růžovém provedení. Tento stůl se vyznačuje moderním designem a vypadá skvěle v každém moderním interiéru.

Dodáváme v dekoru šedá/bílá

Pokud vám růžová není tak sympatická, máte možnost vybrat si tento model také v dekoru šedá/bílá.

Dodatky v dekoru: pudrová

Kromě základní palety barev lze tento stůl také objednat s dodatky v pudrové barvě. Vypadá to velmi zářivě a krásně a dodává stolu ještě větší půvab.

Součástí jsou ABS hrany pro maximální bezpečnost

Bezpečnost je důležitou vlastností každého nábytkového artiklu. Tento stůl je vybaven ABS hranami, které zajišťují maximální bezpečnost při používání.

Parametry: (šířka x výška x hloubka)

120x91x52cm

Materiál

Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.

Údržba

Pro údržbu stolu doporučujeme běžně dostupné prostředky k čištění a postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku a nepoužívejte ostré hadříky. Pokud máte demontovatelné spoje, je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

Montáž

Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Pokud vás tento moderní stůl Ikto 11 v pudrově růžovém provení zaujal, můžete si ho objednat na stránkách www.nabyteklevneji.cz.