Kvalitní dubová komoda s 6 zásuvkami a uměleckým povrchem CL6 40 cm od Ak furniture


Kvalitní dubová komoda od Ak furniture

Komoda CL6 40 cm od Ak furniture

Komoda CL6 je jednoduchý a minimalistický kus nábytku. Skvěle se bude hodit do pokojů s moderním skandinávským interiérem, kde převládají světlé barvy. Pokud hledáte kvalitní komodu, která je zároveň praktická a elegantní, určitě se zaměřte na tuto modelovou řadu od Ak furniture.

Umělecký povrch a kvalitní materiál

Materiál komody tvoří otěruvzdorná laminovaná deska o tloušťce 16 mm a hrany, které jsou pokryty ABS, díky čemuž jsou vysoce odolné proti poškození. Pro dokonalý povrch bylo použito uměleckého nátěru, který vypadá jako dubové dřevo. Výsledkem je nábytkový kus s velmi příjemným povrchem, který svým zpracováním zaujme každého návštěvníka.

Praktické provedení a dostatek úložného prostoru

Komoda CL6 je vybavena šesti zásuvkami a každá z nich se pohybuje na kovových kolejnicích. Zásuvky jsou velmi prostorné a umožňují uložení velkého množství drobností. Díky svému praktickému provedení se hodí do každého interiéru a poskytne dostatek úložného prostoru pro vaše věci.

Moderní design a skandinávský styl

Základem každého moderního interiéru je jednoduchost a minimalismus. Komoda CL6 od Ak furniture tento styl dokonale dotváří svým designem, který je v souladu s aktuálními interiérovými trendy. Komoda má velmi čisté linie a její provedení je maximálně jednoduché a přehledné. Díky svému skandinávskému stylu se komoda hodí do každého interiéru, který je navržen v moderním a svěžím stylu.

Pokud hledáte kvalitní dubovou komodu s velkým úložným prostorem a moderním designem, určitě si všímejte modelu CL6 40 cm od Ak furniture. Tento nábytkový kus se hodí do každého moderního interiéru a doplní váš byt o elegantní a praktický kousek nábytku. Objednat si ji můžete na www.interierio.cz.