Koupelnová sestava s umyvadlem a zrcadlem Vitra Mia – dokonalý design pro každou koupelnu!

Koupelnová sestava Vitra Mia je nejen praktická, ale také velmi elegantní a stylová. Pokud hledáte koupelnový nábytek, který zvládne uspokojit všechny vaše požadavky, určitě byste si měli přečíst dále.

Kvalitní a praktická

Koupelnový nábytek Vitra Mia v sobě kombinuje kvalitu a praktičnost. Umyvadlová skříňka s dvířky nabízí dostatek úložného prostoru, ve kterém snadno uchováte vše potřebné. Keramické umyvadlo je velmi odolné a snadno se udržuje v čistotě.

Koupelnová sestava je navíc předem smontovaná, takže se nemusíte trápit s montáží. Stačí ji jen jednoduše umístit na své místo a začít využívat její výhody.

Antracitové provedení s lesklým povrchem

Antracitové provedení koupelnové sestavy s umyvadlem a zrcadlem Vitra Mia je moderní a elegantní. Lesklý povrch dodává celému nábytku šmrnc. Poskytne vám také dostatek prostoru pro další dekorativní prvky, které koupelnu zkrášlí.

koupelnová sestava s umyvadlem a zrcadlem Vitra Mia

Nástěnné zrcadlo s LED osvětlením

Nástěnné zrcadlo koupelnové sestavy s umyvadlem a zrcadlem Vitra Mia nabízí dostatečné rozměry pro správnou reflexi. LED osvětlení je praktickou součástí, která vám zajistí dostatečné osvětlení při každodenních ranních rituálech.

Chcete mít svou koupelnu stylovou a praktickou zároveň? Pak si určitě musíte pořídit nádhernou koupelnovou sestavu Vitra Mia!

nástěnné zrcadlo s LED osvětlením

Závěrem

Koupelnová sestava s umyvadlem a zrcadlem Vitra Mia je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají koupelnový nábytek, který bude elegantní, praktický a kvalitní. Jednoduchá instalace je dalším důvodem, proč si tuto sestavu oblíbit. Zkrátka a dobře – máte zde jistotu vysoké kvality, designu a funkčnosti. Přesvědčte se sami a objednejte si ji ihned na brega.cz!