Jídelní židle CLARION – masiv a látka s výběrem bílé nebo šedé barvy

Jídelní židle CLARION je dokonalou volbou pro ty, kteří preferují klasický styl. Tyto židle se hodí skvěle do jídelny či kuchyně. Luxusní konstrukce je vyrobena z kvalitního a pevného masivního dřeva, což zaručuje, že židle je velmi stabilní.

Kvalitní materiály pro maximální pohodlí

Sedák s opěrákem je očalouněn příjemnou a odolnou látkou, která je velmi odolná vůči každodennímu používání. Díky tomu může být CLARION židle vaším věrným společníkem po mnoho let. Pro snadnější přesun židle po místnosti je v horní části opěradla umístěna rukojeť. Nosnost židle je díky použitým materiálům 110 kg.

Rozměry a materiály

Židle CLARION má rozměry šířka 42 cm, hloubka 58 cm a výška 97 cm. Sedák se nachází ve výšce 49 cm nad podlahou. Konstrukce je vyrobena z masivního bukového dřeva, což zaručuje vysokou kvalitu a odolnost. Lze zvolit výběr z různých barev látek, bílá a šedá jsou mezi zákazníky velmi oblíbené.

Proč si vybrat CLARION jídelní židle?

– Kvalitní konstrukce z masivního dřeva
– Příjemná a odolná látka očalounění sedáku
– Snadný přenos díky rukojeti na horní straně opěradla
– Nosnost až 110 kg
– Výběr z různých barev látek

Pokud hledáte trvanlivou a kvalitní židli, kterou můžete používat mnoho let, pak je CLARION jídelní židle tou správnou volbou pro vás. Zábava a pohodlí u jídelního stolu jsou nyní ještě lepší. Navštivte naradi-cz.cz pro více informací a koupě židle CLARION.