Hoorns Hnědý teakový konferenční stolek Vienna 120×60 cm – Stylový a praktický kousek pro vaši kancelář či obývací pokoj


Hoorns Hnědý teakový konferenční stolek Vienna 120×60 cm

Stylový a praktický kousek pro vaši kancelář či obývací pokoj.

Konferenční stolek Vienna

Krásným a nenahraditelným designovým kouskem vašeho obývacího pokoje se s přehledem stane konferenční stolek Vienna. Deska stolu je vyrobená z exotického teakového dřeva. Díky recyklovanému teakovému dřevu a zajímavě složenou deskou z několika odstínů dřeva se ze stolku stává jedinečný a originální kousek.

Perfektní kombinace materiálů

Perfektní kombinací je také podnož z černě lakovaného kovu. Skvěle doplní domácí i komerční interiéry s přírodními prvky.

Kovová podnož okolo stolečku

Péče o nábytek

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Přestože je konferenční stolek Vienna velmi odolný a kvalitní, dodržování pravidel pro péči o nábytek prodlouží jeho životnost a zachová jeho krásný vzhled.

Přejděte si na stránku Brega.cz a pořiďte si nejen tento krásný kousek nábytku, ale i další stylové a praktické kousky pro váš domov či kancelář.