Elegantní sada kovových svícnů Bakoy s 2 kusy

Krásné kovové svícně na čajovou svíčku se budou hodit do každého interiéru. Zpříjemní vám večery při čtení knih nebo relaxaci a navodí romantickou atmosféru.

Pres vyřezávané ornamenty plamínek svíčky vytvoří krásnou stínohru, která dokonale doplní váš interiér. Svícnům dodává nádech elegance a vkusu.

Rozměry: menší svícen: 10 x 8 cm, větší svícen: 17 x 14 cm. Tuto sada kovových svícnů si můžete zakoupit na www.codina.cz.

Kovové svícně na čajové svíčky pro romantickou atmosféru

Tyto krásné kovové svícny jsou perfektním doplňkem pro každý interiér, který si chce užít krásné chvíle při relaxaci a při romantické atmosféře. Nádherné vyřezávané ornamenty vytvoří poutavou stínohru každé svíčky, čímž vytvoří dojem ještě většího množství svíček, než skutečně je.

Kromě toho, že krásně korespondují s moderním i tradičním interiérem, můžete tyto kovové svícny použít také jako nádherný dárek pro každého, kdo rád vytváří krásné a útulné prostředí. Svícně jsou klasické, ale zároveň odpovídají trendům v oblasti dekorací.

Rozměry kovových svícnů Bakoy

Větší než život neznamená vždy lepší. Určité věci jsou jednoduše elegánní v malém rozměru. Tak je to také v případě těchto kovových svícny Bakoy. Menší svícen má rozměr 10 x 8 cm, zatímco větší svícen měří 17 x 14 cm. Tyto rozměry dokonale odrážejí svícnů eleganci, neboť jsou dostačující pro svíčku, ale zároveň docela malé, což jim dodává vzhled jemnosti a vkusu.

Nečekejte a vytvořte si nádhernou a útulnou atmosféru v domě právem umístěnými svícny, které dokáží dokonale podtrhnout krásu vašeho interiéru. S kontrolou vystavit si tyto svícny do jakéhokoliv pokoje, nabízí se představa dokonalé romantické nálady a příjemného večera.

kovové svícně Bakoy