Držák ručníků Bemeta Beta chrom 132204022 – praktický a elegantní doplněk koupelny

Doplněk, který nejenže plní svou praktickou funkci držení ručníků, ale zároveň dodává koupelně na eleganci a stylu. Držák ručníků Bemeta Beta chrom 132204022 je vynikající volbou pro ty, kteří hledají řešení pro praktickou organizaci ručníků v koupelně.

Přehled vlastností:

  • Chromové provedení – zajišťuje eleganci a styl vaší koupelny, doplní ji a bude krásným prvkem v interiéru.
  • Montáž lepením i vrtáním – možnost zvolit si mezi vrtáním a lepením, díky čemuž najdete vhodné řešení, které splňuje vaše požadavky.
  • Návod na montáž – k držáku jsou přiloženy podrobné návody na montáž, aby byla instalace co nejjednodušší.
  • Univerzální velikost – držák je vhodný pro všechny standardní velikosti ručníků, takže se nemusíte bát, že by nebyl dostatečně rozměrný.
  • Dodávka bez sady na nalepení – sada na nalepení koupelnových doplňků není součástí balení a musí se zakoupit samostatně (kód zboží 199352010SIKO).

Montáž držáku ručníků Bemeta Beta chrom 132204022

Montáž držáku ručníků Bemeta Beta chrom 132204022 je poměrně jednoduchá a může ji zvládnout každý. V balení najdete vše, co potřebujete k montáži (spony, šrouby a podložky). Pokud si nejste jisti, jak držák namontovat, využijte návod, který je součástí balení.

Pokud nechcete použít vrtání, můžete držák lepit. Je však potřeba zakoupit sadu na nalepení koupelnových doplňků (kód zboží 199352010SIKO), jelikož není součástí balení. Set sady na nalepení je k dispozici v eshopu společnosti Nástroje.cz.

Důležité upozornění!

Před montáží držáku ručníků Bemeta Beta chrom 132204022 si dobře rozmyslete, kam chcete držák umístit a zvolte správnou výšku a umístění, aby vyhovovalo vašim potřebám a požadavkům. Je také dobré zkontrolovat, zda jsou stěny v koupelně pevné a vhodné pro montáž držáku.

Jaký je rozdíl mezi vrtáním a lepením?

Výběr mezi vrtáním a lepením závisí na vašich preferencích a podmínkách v koupelně. Pokud máte mramorovou nebo kachlovou stěnu, je nutné použít vrtání. Naopak, pokud máte malovanou stěnu, můžete použít lepení. Nicméně lepení je možné použít pouze na stěnu, která je pevná a rovná, v případě, že má stěna nerovnosti nebo již někdy byla malovaná, doporučuje se vrtání jako bezpečnější řešení, které bude více držet. Výhodou lepení je, že se stěna nepoškodí, na rozdíl od vrtání, které zanechává díru v materiálu.

Závěr

Držák ručníků Bemeta Beta chrom 132204022 je praktický a zároveň elegantní doplněk koupelny, který vám pomůže držet vaše ručníky na místě a dodat vaší koupelně na stylu. Montáž je snadná a provádí se buď vrtáním nebo lepením. U lepení je potřeba zakoupit sadu na nalepení koupelnových doplňků, která není součástí balení. Rozhodnutí mezi vrtáním a lepením je vaše. Po instalaci se však můžete těšit na dokonalou organizaci svých ručníků a nové elegantní prvky v koupelně.

Držák ručníků Bemeta Beta chrom

Tento článek byl vytvořen ve spolupráci se společností Nástroje.cz, specialistou na koupelnové doplňky a nářadí pro domácí kutily.