Dřevěný servírovací tác: Ananas – zkrášlete svůj stůl s tímto exotickým kouskem!

Potřebujete nutně dodat svému interiéru dávku barev a originality? Pokud ano, tak máme pro vás ideální tip. Můžete si pořídit krásný dřevěný servírovací tác v podobě ananasu. Tento netradiční kousek určitě zaujme vaše hosty a vaše jídlo na něm bude vypadat ještě lépe.

Dekorativní kousek pro váš domov

Toto malé umělecké dílko vám s dodáním barev a originality do interiéru pomůže. Pokud se vám líbí různé exotické kousky, tak právě tento servírovací tác bude pro vás ideální. Můžete jej zavěsit na stěnu jako obraz, či jej můžete prakticky využít jako servírovací či dekorativní odkládací tácek na vaše šperky či jiné oblíbené předměty, které si zaslouží důstojné místo.

Tento dřevěný servírovací tác je přesně tím prvkem, co potřebujete do vašeho bydlení. Ananas vypadá velice originálně a s jeho pomocí si dokážete vytvořit velmi pohodovou atmosféru v každém pokoji. Je velmi oblíbený zejména v létě, kdy se hodí k vybavení na terasu nebo balkon.

Nepřehlédněte tuto akci!

Pokud si chcete pořídit tento originální servírovací tác, tak můžete promyslet, kterou velikost chcete. V nabídce jsou tři velikosti: 20 x 20 cm, 30 x 30 cm a 40 x 40 cm. Pokud se rozhodnete pro největší variantu, tak vás určitě bude zajímat, že právě tento servírovací tác můžete zakoupit za akční cenu.

Nezapomeňte si proto udělat radost a kliknout na tento odkaz!

Dřevěný servírovací tác: Ananas

Praktické a efektní využití

Tento servírovací tác se opravdu hodí na mnoho různých příležitostí. Můžete jej použít při různých oslavách, na rodinné večeře, kdy chcete trochu vylepšit podání jídel nebo třeba když jen tak pozvete kamarády na skleničku vína. Ananas poskytuje zábavnou a originální alternativu k obyčejným táckům a talířům.

Dřevěný servírovací tác: Ananas - využití

Dělá také skvělou dekoraci na stole, když potřebujete něco skutečně výjimečného. Pokud ho navíc použijete jako dekoraci na stěnu, tak poskytuje skvělý kontrast k jiným předmětům a jeho výrazná barva dokáže okamžitě přilákat pozornost.

Pořiďte si tento dřevěný servírovací tác v podobě ananasu a nebudete litovat. Budete s ním spokojenou jak z praktického, tak i estetického hlediska.