Dede stůl z masivní borovice s lakovaným dubovým povrchem, rozměr 70×70 cm

Dede stůl je kus nábytku, který se vynikajícím způsobem hodí do jakékoliv moderně zařízené místnosti. Stůl je vyroben z masivního přírodního borovicového dřeva, lakovaného dvěma vrstvami ekologického, netoxického vodního laku. Každou fázi výroby nábytku řídí profesionální truhlář s dlouholetou praxí, a to je to, co dělá tento stůl tak výjimečným.

Další informace

Rozměry stolu: 70 x 70 x 75 cm.

Stůl má čtvercový tvar, což jej činí flexibilním kus nábytku, který se dá zasunout do jakékoliv části místnosti. Jeho rozměry jsou dostatečně kompaktní, takže si můžete být jisti, že se vejde i do malého bytu nebo kancelářského prostoru.

Nyní se konečně můžete vyhnout stereotypním stolem a získat kousek, který je originální a kvalitní součástí vašeho interiéru. Chcete-li si koupit tento skvělý stůl, navštivte prosím tuto stránku.

Barvy stolu

U fotografií stolů v barvě Olše, Ořech a Dub se jedná pouze o vizualizaci barvy, v poslední fotografii naleznete reálné fotografie odstínů barvy.

Olše – světlé odstíny dřeva s výraznou kresbou.

Ořech – stín ořechového ovoce, působí luxusně a elegantně.

Dub – tmavší odstíny dřeva s jasnou kresbou sahající hluboko do dřeva.

Doprava a montáž

Stůl je dodáván v rozloženém stavu, v kartónové krabici, takže si musíte sestavu provést sami. Avšak montáž stolu je velmi snadná a vše, co potřebujete k montáži, najdete v krabici. V případě jakýchkoliv potíží nebo dotazů ohledně montáže stolu máte vždy možnost obrátit se na náš tým zákaznické podpory, který vám rád s montáží poradí.

Závěr

Dede stůl z masivní borovice s lakovaným dubovým povrchem je skvělou volbou pro každého, kdo hledá kus nábytku, který je originální a vyrobený v České republice z nejvyšší kvality borovice. Stůl se skvěle hodí do jakékoliv moderní místnosti a jistě bude osvěžujícím prvkem v jakémkoliv prostoru. Chcete-li si tento skvělý stůl objednat, navštivte prosím stránku https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/dede-stul-z-masivu-borovice-70m70-cm-lak-dreva-dub-2.