Carryhome Noční stolek – prostorný a elegantní doplněk pro váš interiér!

Nechte vstoupit moderní design a kvalitu ‚Made in Germany‘ do své ložnice! Pokud hledáte praktický, prostorný a zároveň elegantní noční stolek, který zaujme pohledem, pak byste měli určitě zvážit Carryhome Noční stolek.

Vzhled tohoto nočního stolku je natolik uchvacující, že by neměl uniknout vaší pozornosti. Jeho přední strana je vyrobena z kvalitního zrcadlového skla, který zajišťuje pestrou barevnou škálu, navazující na ostatní prvky v alpské bílé barvě. Právě tyto prvky dotváří celkově velmi elegantní vzhled a dokonale se hodí do moderních ložnic.

Praktická úložná kapacita

Na první pohled se může zdát, že noční stolek nedokáže pojmout mnoho věcí. Opak je však pravdou, tento nábytek v sobě ukrývá tři praktické zásuvky, které vám umožní skladovat věci jako jsou například telefon, klíče nebo léky. Kovové úchytky pak slouží k pohodlnému a snadnému ovládání.

A rozměry nočního stolku jsou cca 52 x 58 x 38 cm (Š x V x H), což je natolik velký rozměr, že si do něj můžete bez problémů uschovat větší množství věcí.

Kvalitní materiály a zpracování

Výrobce nočního stolku nešetřil na kvalitě. Noční stolek je vyroben z robustní plošně lisované desky a skla, které zajistí dlouhou životnost nábytku a jeho odolnost. Navíc se jedná o produkt ‚Made in Germany,‘ což je garancí kvality.

Stylový doplněk pro váš domov

Carryhome Noční stolek je nejen praktický a kvalitní, ale také velmi stylový doplněk pro váš interiér. Properly ALPSKÁ BÍLÁ,FR: SKLO ŠEDE a praktické rozložení zásuvek dokáže zapůsobit na každého návštěvníka vašeho domova. Pokud hledáte elegantní, moderní a zároveň praktický noční stolek, pak je toto to pravé pro vás.

Tento noční stolek s označením TYP: 703, FB.: DEKOR 532, KP: se bude velmi dobře hodit k vaší nové posteli a dá se velmi jednoduše sladit s ostatním nábytkem v místnosti. Zkrátka tento noční stolek od značky CARRYHOME mu bude slušet! Nenechte ujít jedinečnou příležitost pořídit si tento krásný kousek, který bude ozdobou vašeho domova!

Carryhome Noční stolek

Objednat Carryhome Noční stolek