Bílý porcelánový hluboký talíř Maxwell & Williams East Meets West – dokonalá sladěnost východu a západu


Bílý porcelánový hluboký talíř Maxwell & Williams East Meets West – dokonalá sladěnost východu a západu

Pokud ve své jídelně dáváte přednost jednoduchosti, avšak zároveň vysoké funkčnosti, bude kolekce East Meets West od australské značky Maxwell & Williams něco pro vás. Tato kolekce kombinuje prvky východní a západní kuchyně a dokáže tak dokonale sladit nejen chuťové požitky, ale i vaše jídelní stoly.

Nestárnoucí bělost porcelánu

Bílý porcelánový talíř z této kolekce je vyroben z nestárnoucího porcelánu, což z něj dělá trvanlivý a dlouhodobě použitelný kousek ve vaší kuchyni. Hlavní předností porcelánu je jeho zářivá bělost, která dodá vašim jídlům ještě větší vizuální lákavost. Navíc dokáže talíř snést velkou teplotní zátěž a tedy vám umožní bez obav ohřívat pokrmy v mikrovlnné troubě.

Funkčnost a praktičnost

Talíř má praktický tvar s prohlubní, které vám usnadní servírování polévek, gulášů nebo těstovin. Je také dostatečně velký a pevný, takže se nemusíte obávat jeho prasknutí při manipulaci s ním. Díky PEFC certifikaci víte, že produkt pochází z udržitelného zdroje dřeva.

Výhodou této kolekce je také to, že se jednotlivé kousky snadno kombinují dohromady podle vašich představ a potřeb.

Talíř, který zaujme svým designem

Talíř z této kolekce rozhodně nezklame svým elegantním designem. V tomto případě jde o spojení tradičních elementů východní kuchyně s moderním západním stylem. Výsledkem je jednoduchý, ale efektní design, který určitě neunikne vaší pozornosti. A také vašim hostům na večeři.

Tento bílý porcelánový hluboký talíř Maxwell & Williams East Meets West o rozměrech 21,5 x 21,5 cm si můžete zakoupit na interierio.cz.

maxwell williams talir
maxwell williams talir

Zajistěte si kousek luxusu do vaší domácí kuchyně a také do svého jídelního stolu. Porcelánový talíř z kolekce East Meets West od značky Maxwell & Williams dokonale splní vaše požadavky na kvalitu, funkčnost i vkusný vzhled.