Bílé porcelánové talíře Wildwood od Maxwell & Williams – sada 6 ks o průměru 19 cm pro dokonalé dezertní prezentace


Bílé porcelánové talíře Wildwood od Maxwell & Williams – Sada 6 ks o průměru 19 cm pro dokonalé dezertní prezentace

Prostřete svou sváteční tabuli v okouzlujících barvách kolekce Wildwood z dílny značky Maxwell & Williams.

Díky propojení elegantního motivu pastelových lesních květů a nestárnoucího bílého porcelánu je tato řada ideální pro cokoli, od rychlého oběda po rodinnou hostinu. Zároveň je i dostatečně odolná, aby bez obtíží odolala i každodennímu používání.

Design, kvalita a elegance

Wildwood kolekce nabízí bílé porcelánové talíře s krásným motivem lesních květů, které zanechají nezapomenutelný dojem na vašich hostech.

Vysoce kvalitní materiál je ideální pro váš náročný vkus a dokonale doplní design vašeho interiéru. Tyto talíře jsou také důkazem vynikající kvality, díky čemuž se stanou dokonalým doplňkem vašich jídelních setů.

Specifikace

Talíře mají průměr 19 cm a jsou dodávány v sestavě šesti kusů.

Sada šesti talířů je dokonalým řešením pro větší rodiny nebo pro hosty, kteří chtějí pro své dezertní prezentace použít ty nejlepší talíře. Tyto talíře jsou navrženy s ohledem na maximální pohodlí při každodenním používání.

Praktický a estetický doplněk

Bílé porcelánové talíře z kolekce Wildwood jsou ideální pro různé druhy sladkých dezertů a koláčů, které budou vynikat dokonalým vzhledem na těchto talířích.

Tyto talíře také přinášejí praktickou výhodu: jsou vhodné pro myčky nádobí a lze je snadno umýt ve vaší kuchyni. Jinými slovy, jsou dokonalou volbou pro každodenní použití.

Porcelánové talíře Wildwood

Zakoupit talíře Wildwood je snadné

Stačí kliknout na tento odkaz https://www.codina.cz/produkt/bile-dezertni-porcelanove-talire-v-sade-6-ks- o-19-cm-wildwood-maxwell-williams a zakoupit si tyto talíře u našich partnerů.

Váš nákup bude rychlý a pohodlný, a co je nejlepší, můžete si být jisti, že dostanete kvalitní produkt od značky Maxwell & Williams.

Porcelánové talíře Wildwood

Zdroj obrázkového materiálu:

https://www.codina.cz/produkt/bile-dezertni-porcelanove-talire-v-sade-6-ks-o-19-cm-wildwood-maxwell-williams